Cestovní kancelář TILIA

 

Historie a zaměření cestovní kanceláře:

Cestovní kancelář TILIA, Ludmila Tvrdoňová zahájila svoji činnost v roce 1993 a od té doby slouží nepřetržitě a bez problémů českým a slovenským cestovatelům. Cestovní kancelář TILIA je řádným členem výběrové Asociace českých cestovních kanceláří.

Cestovní kancelář TILIA se specializuje především na poznávací zájezdy do Izraele, Jordánska, Libanonu,  Maroka, Ománu a Spojených arabských emirátů. Oblíbené jsou také poznávací okruhy a ajurvédské pobyty na Srí Lance. 

Specializací cestovní kanceláře TILIA jsou též léčebné pobyty u Mrtvého moře, jak na izraelské, tak na jordánské straně. V nabídce máme všechny hotely. Naše ceny jsou příznivé. Pobyty zajišťujeme dle přání zákazníků v libovolné délce a kdykoliv během roku. Hotely pravidelně navštěvujeme a víme, co zákazníkům prodáváme.
Pobyty zajišťujeme včetně letecké dopravy, transferů a asistenčních služeb. 

 

Rádi nabídneme také oblíbené pobyty u Rudého moře v izraelském  Eilatu nebo v jordánské Akabě. Tato dvě turistická centra jsou obzvláště vhodná pro podzimní, zimní a jarní pobyty. Jsou dobře dostupná a nabízejí dobré klimatické podmínky v období, kdy je Evropa příliš chladná pro dovolenou u moře. 


Splnění zákonných povinností

  • Všechny zájezdy a pobyty jsou řádně pojištěny pro případ úpadku cestovní kanceláře. Cestovní kancelář TILIA, Ludmila Tvrdoňová, je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.
  • Cestovní kancelář má rovněž sjednánu smlouvu na pojištění odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů. 
  • Svoje povinnosti jsme splnili rovněž odvodem do garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. 

Hodnocení cestovní kanceláře

  • V listopadu 2019 byla cestovní kanceláři TILIA udělena hejtmanem Jihomoravského kraje národní cena Spokojený zákazník za důvěru projevenou našimi zákazníky.
  •  Cestovní kancelář je zapojena v nezávislém hodnocení  ReferenceHodnocení, kde si můžete přečíst ohlasy klientů. 

 

Důležité oznámení:

V důsledku ekonomických dopadů, které na podnikání v cestovním ruchu mají rozsáhlá celosvětová opatření proti šíření koronaviru COVID-19, jsme se rozhodli počínaje 1. 12. 2020 naše podnikání přesunout z provozovny v centru Brna do home office v sídle majitele.  Pro naše zákazníky, s kterými jsme v 99 % případů ve spojení buď na internetu nebo telefonicky, se nic nemění.  Pokud se s námi budete chtít  sejít osobně, najdeme vždy příjemné místo v centru Brna k projednání Vašich požadavků.

 

Aktuální kontaktní údaje:

Cestovní kancelář TILIA - Ludmila Tvrdoňová
U Hřiště 196/11
625 00 Brno

IČO: 469 49 739, DIČ: CZ505808131

Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313
E-mail: tilia@ck-tilia.cz

http://www.ck-tilia.cz 

 

  

Cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11,
625 00 Brno

Kontakty


Telefon:
530 311 708
Mobil:
602 851 313
E-mail:
tilia@ck-tilia.cz

Další odkazy


 


Copyright © 2022 CK Tilia | Všechna práva vyhrazena | Created by SPWeb s.r.o.