INFORMACE PRO KLIENTY

Vážení cestovatelé,

   minulý rok 2020 nebyl pro zodpovědné cestování příznivý. Zrušili jsme všechny plánované zájezdy, protože naše cílové destinace zůstaly uzavřeny.  Cestování má být radostné, plné nových informací, dojmů a chutí. Nic z toho nebylo, a možná  ještě nějaký čas nebude, možné.

   Neztrácíme však naději ani elán a připravujeme se na dobu, kdy bude situace příznivější a budeme moci naši činnost obnovit. Ačkoliv byl pro nás minulý rok rokem velkých finančních ztrát, vyrovnali jsme se vlastními silami se všemi těžkostmi. Velké díky však patří věrným zákazníkům, kteří nás podpořili, svoje smlouvy si převedli na nové termíny a svoje zálohy ponechali v cestovní kanceláři. Velmi si takové důvěry vážíme.

   Cestovní kancelář TILIA pokračuje dále ve své práci jako cestovní kancelář pojištěná pro případ úpadku. Nová smlouva s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna byla uzavřena 29. ledna 2021.

   Jedinou změnou proti minulým dobám je zrušení kanceláře v centru Brna, neboť náklady na její provoz již přesahovaly naše současné omezené možnosti. Vzhledem k tomu, že převážná většina klientů nás kontaktuje po internetu, není tato změna pro naši činnost významná.

   Katalogy jsme již několik let netiskli a ani tisknout nebudeme. Vše se v této nepředvídatelné době rychle mění, chceme reagovat rychle a podávat aktuální nabídky a aktuální informace. K tomu slouží naše webové strany. Stejně tak vás budeme v případě změn neprodleně informovat e-maily.

   Zachovejte nám přízeň a hlavně na sebe dávejte pozor, ať se můžeme setkat na cestách.

Vaše

Ludmila Tvrdoňová a Zuzana Svobodová

 Brno, 31. ledna 2021

 

 


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Internetová cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11
625 00 Brno
Česká republika
Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313 a 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
http://www.ck-tilia.cz
 
 
V důsledku koronavirových opatření a následných ekonomických dopadů zrušila cestovní kancelář kamennou provozovnu v centru Brna a pracuje v režimu home office. Jsme Vám k dispozici na telefonu a na internetu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00, v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00. Pokud se chcete sejít k jednání, domluvíme si schůzku v některé z kaváren v centru Brna.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim