INFORMACE PRO KLIENTY

Vážení cestovatelé,

 

   tak jako my, tak i vy jistě sledujete současnou situaci, která nastala  rozšířením virového onemocnění COVID 19. Tato nečekaná nepříjemná událost ovlivnila naše plány a cesty. Nevzdáváme se však a s optimismem připravujeme další zájezdy. 

   Ze zemí, kam cestujeme nejvíce (Izrael, Jordánsko, Maroko, Ruská federace, Arménie a Gruzie), nemáme dosud závazné informace o otevření hranic. Naši kolegové v těchto zemích jsou však přesvědčeni, že se situace uklidní a naše plánované cesty se uskuteční. Budeme Vás průběžně informovat.

Dne 24. dubna 2020 vyšel ve Sbírce zákonů  zákon 185 o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na odvětví cestovnícho ruchu.  Do 31.8. 2020 budou moci cestovní kanceláře těm, kdo kvůli koronavirovým opatřením přišli o již zakoupený zájezd, vypsat poukaz na jiný zájezd, který lze do daného data využít. Pokud klient do té doby voucher nevyužije, budou mu poté vráceny peníze.
Klientům nabídneme naprosto stejné zájezdy, o které přišli. Dojde pouze k posunutí termínu zájezdu. Budete si moci vybrat z termínů v roce 2020 nebo 2021, po dohodě i v roce 2022. Můžete se rozhodnout i pro jiný zájezd, vše záleží jen na vás.

Voucher na zájezd je legální, je chráněn pojištěním proti úpadku.

Nemáme nevyřešené případy, s klienty jsme se dohodli, doplatky zájezdů, o kterých jsme věděli, že se s velkou pravděpodobností neuskuteční, jsme neúčtovali.

Naši klienti, kterým byly k dnešnímu dni zrušeny zájezdy:

a) uzavřeli novou smlouvu o zájezdu na jiný termín a mají zaplacenu celou částku za zájezd
b) uzavřeli novou smlouvu o zájezdu na jiný termín a mají zaplacenu zálohu za zájezd
c) neuzavřeli novou smlouvu a obdrželi voucher v hodnotě zaplacené zálohy platný do 31. 8. 2021

 

Aktuální informace vydané k 13. 9. 2021

Podáváme nové a rozhodující informace o zájezdu do Izraele, Palestiny a Jordánska plánovaném na termín 19. - 28. 10. 2020.
Všichni účastníci byli informování e-mailem, pokud jste nečetli, podívejte se do SPAMu.

- Byli jsme informováni izraelskou leteckou společností El Al, že ruší všechny lety z Prahy do Tel Avivu v měsíci říjnu 2020. Mezi nimi lety, které byly rezervovány a zaplaceny pro naši skupinu.

- V Izraeli jsme vedeni na "semaforu" jako červená destinace, to znamená bez možnosti vstoupit do země.

- Izrael je pro občany České republiky destinací, kam nám není dle sdělení Ministerstva zahraničních věcí ČR dovoleno vycestovat.

- Situace v Izraeli, Palestině a Jordánsku se, pokud jde o šíření viru COVID-19, v posledních dnech zhoršuje. V Izraeli bude od 18. 9. 2020 na dobu dvou týdnů vyhlášen výjimečný stav, kdy bude vše s výjimkou prodejen potravin a lékáren uzavřeno a lidé se budou moci vzdálit od domu na pouhých 500 metrů.

S ohledem na výše uvedené informace musíme s politováním konstatovat, že plánovaný zájezd se v daném termínu neuskuteční a přesouvá se na nové termíny v roce 2021.

Program zájezdů je zachován, cena rovněž, nové termíny jsou tyto:

15. 03. - 24. 03. 2021
26. 04. - 05. 05. 2021
25. 10. - 03. 11. 2021

 

Důležité oznámení

   Jste jistě vystaveni různým informacím z médií, které jsou mnohdy nepřesné a mohou ve Vás vyvolat oprávněné obavy. Ráda bych Vás informovala, že naše cestovní kancelář TILIA nepozastavila ani nepozastaví svou činnost. Jsme malá rodinná cestovní kancelář, která nemá zaměstnance a s problémy, kterými náš obor prochází, se s velkým úsilím vyrovnáme vlastními silami. Z úsporných důvodů přesuneme naši kancelář počínaje 1. 11. 2020 z prostorů v centru Brna do místa bydliště v Brně-Starém Lískovci. Pro většinu z Vás, s kterými jsme ve styku po internetu nebo jsme v telefonickém kontaktu, se nic nezmění.

Stále jsme řádně pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře u pojišťovny Generali, odvedli jsme v termínu daně za předchozí rok a připravujeme se na další sezónu, v které chceme svým zákazníkům vynahradit to, o co letos přišli.

 

Aktuální informace k 9. 10. 2020

"Tak nám zabili Ferdinanda", řekla posluhovačka panu Švejkovi...
A já mohu dnes konstatovat, "tak jsme zase zrušili další zájezd"...

Ano, zájezd do Izraele, Palestiny a Jordánska plánovaný na 16. - 25. 11. 2020 se z důvodů vyšší moci neuskuteční.
Nedá se nic dělat, ale neztrácejte optimismus! Pilně studuji další a další témata, abych Vás na příštích zájezdech zahrnula spoustou nových zajímavých informací. A dokončuji nové internetové strany, kde bude také cestovatelský blog, který Vám místa, na která se určítě těšíte, hodně přiblíží.

Buďte na sebe opatrní, ať se můžeme znovu setkat na dalekých cestách.

Vaše

Ludmila Tvrdoňová
ředitelka cestovní kanceláře TILIA

 

Aktualizace 9. 10. 2020

 

  

 

 


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Internetová cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11
625 00 Brno
Česká republika
Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313 a 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
http://www.ck-tilia.cz
 
 
V důsledku koronavirových opatření a následných ekonomických dopadů zrušila cestovní kancelář kamennou provozovnu v centru Brna a pracuje v režimu home office. Jsme Vám k dispozici na telefonu a na internetu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00, v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00. Pokud se chcete sejít k jednání, domluvíme si schůzku v některé z kaváren v centru Brna.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim