INFORMACE PRO KLIENTY

Vážení cestovatelé,

 

   tak jako my, tak i vy jistě sledujete současnou situaci, která nastala  rozšířením virového onemocnění COVID 19. Tato nečekaná nepříjemná událost ovlivnila naše plány a cesty. Nevzdáváme se však a s optimismem připravujeme další zájezdy. 

   Ze zemí, kam cestujeme nejvíce (Izrael, Jordánsko, Maroko, Ruská federace, Arménie a Gruzie), nemáme dosud závazné informace o otevření hranic. Naši kolegové v těchto zemích jsou však přesvědčeni, že se situace uklidní a naše plánované cesty se uskuteční. Budeme Vás průběžně informovat.

Dne 24. dubna 2020 vyšel ve Sbírce zákonů  zákon 185 o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na odvětví cestovnícho ruchu.  Do 31.8. 2021 budou moci cestovní kanceláře těm, kdo kvůli koronavirovým opatřením přišli o již zakoupený zájezd, vypsat poukaz na jiný zájezd, který lze do daného data využít. Pokud klient do té doby voucher nevyužije, budou mu poté vráceny peníze.
Klientům nabídneme naprosto stejné zájezdy, o které přišli. Dojde pouze k posunutí termínu zájezdu. Budete si moci vybrat z termínů v roce 2020 nebo 2021, po dohodě i v roce 2022. Můžete se rozhodnout i pro jiný zájezd, vše záleží jen na vás.

Voucher na zájezd je legální, je chráněn pojištěním proti úpadku.

Nemáme nevyřešené případy, s klienty jsme se dohodli, doplatky zájezdů, o kterých jsme věděli, že se s velkou pravděpodobností neuskuteční, jsme neúčtovali.

Naši klienti, kterým byly k dnešnímu dni zrušeny zájezdy:

a) uzavřeli novou smlouvu o zájezdu na jiný termín a mají zaplacenu celou částku za zájezd
b) uzavřeli novou smlouvu o zájezdu na jiný termín a mají zaplacenu zálohu za zájezd
c) neuzavřeli novou smlouvu a obdrželi voucher v hodnotě zaplacené zálohy platný do 31. 8. 2021

 

   Zachovejte nám přízeň a důvěřujte nám.

S pozdravem

 

Ludmila Tvrdoňová
ředitelka cestovní kanceláře TILIA

 

Aktualizace 12. 6. 2020

 

  

 

 


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Cestovní kancelář TILIA
Poštovská 4h, pasáž Alfa - galerie
602 00 Brno
Česká republika
Telefon:  542 218 499
Mobil: 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
www.ck-tilia.cz
Kancelář je  otevřena od pondělí do čtvrtka od 13 do 17 hodin, v pátek od 10 do 12 a od 13 do 15 hodin. Pokud nejsme přítomni, volejte call centrum  602 627 290.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim