Nemoci srdce a vysoký krevní tlak

Podle studie prof. Avinedera z Bnei Zion Hospital v Haifě provedené na 12 pacientech bylo prokázáno, že pobyt u Mrtvého moře je pro pacienty se srdečními chorobami nejen bezpečný, ale i prospěšný. Ve skupině byli pacienti trpící nemocemi věnčitých tepen, někteří z nich byli po angioplastice nebo po bypassové operaci, pacienti se zúženými tepnami, pacienti s arytmií. Všichni byli pozorováni před, během a po pobytu u Mrtvého moře a jejich stav byl srovnán se stavem v běžné nadmořské výšce. Studie prokázala, že stav pacientů se subjektivně i objektivně zlepšil.

Byla rovněž provedena studie 72 artritických pacientů s normálním i s vysokým krevním tlakem, kteří se léčili u Mrtvého moře. Byly pozorovány slabé výkyvy směrem dolů jak u systolického tak diastolického tlaku u obou skupin. Bylo zjištěno, že hypertense není kontraindikací balneoterapie u Mrtvého moře.

Materiál připraven s použitím podkladů vydaných Dead Sea Medical Research Center.


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Internetová cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11
625 00 Brno
Česká republika
Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313 a 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
http://www.ck-tilia.cz
 
 
V důsledku koronavirových opatření a následných ekonomických dopadů zrušila cestovní kancelář kamennou provozovnu v centru Brna a pracuje v režimu home office. Jsme Vám k dispozici na telefonu a na internetu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00, v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00. Pokud se chcete sejít k jednání, domluvíme si schůzku v některé z kaváren v centru Brna.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim