Nemoci srdce a vysoký krevní tlak

Podle studie prof. Avinedera z Bnei Zion Hospital v Haifě provedené na 12 pacientech bylo prokázáno, že pobyt u Mrtvého moře je pro pacienty se srdečními chorobami nejen bezpečný, ale i prospěšný. Ve skupině byli pacienti trpící nemocemi věnčitých tepen, někteří z nich byli po angioplastice nebo po bypassové operaci, pacienti se zúženými tepnami, pacienti s arytmií. Všichni byli pozorováni před, během a po pobytu u Mrtvého moře a jejich stav byl srovnán se stavem v běžné nadmořské výšce. Studie prokázala, že stav pacientů se subjektivně i objektivně zlepšil.

Byla rovněž provedena studie 72 artritických pacientů s normálním i s vysokým krevním tlakem, kteří se léčili u Mrtvého moře. Byly pozorovány slabé výkyvy směrem dolů jak u systolického tak diastolického tlaku u obou skupin. Bylo zjištěno, že hypertense není kontraindikací balneoterapie u Mrtvého moře.

Materiál připraven s použitím podkladů vydaných Dead Sea Medical Research Center.


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Cestovní kancelář TILIA
Poštovská 4h, pasáž Alfa - galerie
602 00 Brno
Česká republika
Telefon:  542 218 499
Mobil: 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
www.ck-tilia.cz
Kancelář je  otevřena od pondělí do čtvrtka od 13 do 17 hodin, v pátek od 10 do 12 a od 13 do 15 hodin. Pokud nejsme přítomni, volejte call centrum  602 627 290.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim