Představení CK Tilia

Cestovní kancelář TILIA, Ludmila Tvrdoňová zahájila svoji činnost v roce 1993 a od té doby slouží nepřetržitě a bez problémů českým a slovenským cestovatelům. Cestovní kancelář TILIA je také řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří.

Cestovní kancelář TILIA se specializuje především na poznávací zájezdy , léčebné a relaxační pobyty v Izraeli a Jordánsku. Pořádá též zajímavé poznávací zájezdy do Ománu, Maroka, Spojených arabských emirátů a na Srí Lanku.

Všechny zájezdy a pobyty jsou řádně pojištěny pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář TILIA, Ludmila Tvrdoňová, je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cestovní kancelář má rovněž sjednánu smlouvu na pojištění odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů.

Ohlasy klientů:

Přidat referenci

Reference - ohlasy klientů

Gabriela | 29. 04. 2020

Vážená paní Ludmilo, Vážení klienti této cestovní kanceláře. Nemám v současné chvíli zakoupen žádný zájezd od ck Tilia, bohužel mám zájezd u jiné cestovní kanceláře. Protože jsem však s ck Tilia absolvovala úžasný zájezd do Izraele a Jord. a velmi ráda na něj vzpomínám, podívala jsem se na stránky a proto sem píšu. Velmi bych jako klient ocenila tak poctivé a otevřené jednání této cestovní kanceláře ohledně zrušení zájezdu kvúli Covidu 19 a sdělení konkrétních informací i u jiných cestovek. Bohužel se s takovým poctivým jednáním u své současné cestovní kanceláře nesetkávám. Po mých zkušenostech s profesionálním přístupem a znalostmi paní Ludmily chci jen všem říci, važte si prosím takto vedené cestovky! Tato očividně nepodráží své klienty jako to dělají jinde a zájezdy má výborné a zážitky byly krásné, ráda vzpomínám. Držím palce všem, paní Ludmile i klientům, ať to všichni v pohodě zvládnete a načerpáte takové krásné zážitky jako se to poštěstilo u této ck i mně. Myslím, že tato cesto

Radim Vařák | 05. 03. 2020

Moc děkuji paní Ludmile za krásné zážitky z pobytu na Srí Lance. Byl jsem s Vaší CK již podruhé a opět nadšen. Velmi rád se zúčastním nějakého dalšího zájezdu s CK Tilia a všem cestovatelům ji vřele doporučuji.
Radim Vařák, Přerov

Jana Šorfová | 04. 01. 2020

Velké poděkování paní Ludmile za úžasný sváteční okruh Izraelem.
Úžasný člověk.
ŠorfováJ.

Stanislav Bareš | 03. 01. 2020

Sváteční Izrael 27.12.-2.1.20 S manželkou jsme se právě vrátili a moc děkujeme úžasné paní Ludmile za skvělý zájezd s bohatým programem. Obdivujeme její velké znalosti historie i její empatii,
zájezd byl skvěle sestaven,všem doporučujeme. Barešovi

4xAshby | 02. 01. 2020

Velké díky paní Ludmile za senzační zájezd Izrael a Palestina 27.12.2019-2.1.2020.
Moc jsme si vše užili a smekáme před znalostmi, vědomostmi, elánem a vtipem paní průvodkyně.
Vhodné a vysoce hodnocené i našimi dětmi (17 a 21let)

Hana Radochová | 14. 12. 2019

V listopadu 2019 jsme se vrátili z Izraele. Když pročítám reference na zájezdy paní Ludmily, tak se budu jenom opakovat. Úžasné, skvělé, vše perfektně zorganizované, hodně jsme viděli a ty znalosti paní průvodkyně .. klobouk dolů. Moc děkujeme a velká pochvala!!!
Všem doporučujeme.

Vladimír Hanáček | 24. 11. 2019

Obracíme se na vás s velkými díky za vámi excelentně zvládnutý zájezd Izrael, Palestina a Jordánsko 10. – 20. 11. 2019. Byli jsme nadšeni nejen obsahem zájezdu, ale hlavně erudicí, ochotou, organizačním talentem průvodkyně i její srdečností a perfektním zvládnutím průběhu celého zájezdu. Budeme určitě dlouho vzpomínat a pokud budeme v budoucnosti hledat nějaký zájezd, určitě na CK Tilia nezapomeneme.
S pozdravem
Zdeňka a Vladimír Hanáčkovi

Eva Pejchalová | 31. 05. 2019

Právě jsem se vrátila ze zájezdu do Maroka. Již třetí zájezd s touto CK. Zase jen jediné slovo - _skvělé_.
Paní Ludmilka nezklame svými znalostmi, sestavením zájezdu a celkovým přístupem. Za mě je to nejlepší cestovka u nás. VELKA POCHVALA!!!

yvona kubalová | 30. 04. 2019

V březnu jsme absolvovali zájezd na Sri Lanku. Byl to úžasně zorganizovaný zájezd, s nabitým programem, krásným ubytováním. Paní Ludmila byla skvělá. Moc děkujeme a doporučujeme. Kubalovi z Budějovic

Magda Klepalová | 27. 04. 2019

Mnokrát děkuji za další úžasné zážitky z dovolené v Emirátech. Paní Tvrdoňová nikdy nezklame a vždy je vše perfektně organizované. Těším se na další dovolenou s touto cestovní kanceláří. Děkuji.

Lubomír a Renata Plechlovi | 02. 04. 2019

Včera jsme se vrátili za zájezdu do Izraele. Hodnotit paní Tvrdoňovou není dost dobře možné. Byla by to pouze slova díků a superlativ. Mám pouze neskromné přání se s paní Tvrdoňovou do Izraele co nejdříve podívat znovu.

Jana Tkadlecová | 23. 03. 2019

Minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu Srí-Lanka poznávací okruh 5-16.3.2019,plni nezapomenutelných zážitků. Průvodkyně Ludmila Tvrdoňová společně s místním průvodcem Lalitem vytvářeli příjemnou atmosféru.Výklad,vstřícnost a ochota podtržená humorem přispěly k bezchybné a pohodové dovolené.Tak snad někdy s vaší cestovní kanceláří nashledanou.
Jan a Jana Tkadlecovi

J. a M. Bimkovi | 23. 03. 2019

Před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu na Srí Lanku. Průvodkyní zájezdu byla paní Ludmila Tvrdoňová a vynikající a nezapomenutelný místní průvodce pan Lalit (snad jsem moc nezkomolil jeho jméno). Vše perfektně fungovalo a všechny služby byly zabezpečeny na výborné úrovni. Nesmím také zapomenout na výborného a příjemného pana řidiče a jeho pomocníka. Děkujeme CK Tilia, paní průvodkyni a především panu Lalitovi za krásnou dovolenou a plno zážitků ze Srí Lanky.

Judita Steinerová | 20. 01. 2019

Byla jsem již podruhé s paní Tvrdoňovou v Izraeli, je to skutečně úžasná průvodkyně, je velmi příjemná a má velmi dobré znalosti. Zájezd s ní je pro nás velkou radostí. Moc za to děkujeme. Steinerová, Kraus a Pročkovi

Jiří Šťavíček | 02. 12. 2018

Přemýšlel jsem, jak paní Ludmile poděkovat za úžasný zájezd do Jordánska, Palestiny a Izraele, ale jenom bych opakoval to, co napsali už ostatní....jedním slovem bylo to skvělé! Vše fungovalo, jak mělo, nenapadá mě nic, na co by si mohl někdo stěžovat, prostě jen chválit, chválit a - chválit...:-) Snad jen doplním, že se sešla skvělá parta lidí....a pohodář Eli za volantem...:-D
Všem zájemcům doporučuji, neuděláte chybu.....Shalom...:-) A Vám, paní Ludmilo, ještě jednou velký DÍK...:-)

Klymčiwová | 27. 11. 2018

Děkuji za vynikající zážitky a super organizaci celého zájezdu Izrael. Doporučuji. Klymčiwová

Dolínková Darja | 27. 11. 2018

I naše rodina se zúčastnila poznávacího zájezdu Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska v listopadu 2018. Skvělá organizace, vynikající znalosti a operativnost paní Tvrdoňové, navíc její velká snaha vyhovět všem přáním účastníků. Nelze než pochválit, poděkovat a doporučit. Poděkování patří i paní Svobodové za ochotu při vyřizování dokumentů. Zase někdy na viděnou při dalším zájezdu!!

Eva Pejchalová | 25. 11. 2018

Právě jsem se vrátila ze zájezdu do Izarele a Jordánska. Jedním slovem - nemělo to chybu. Skvěle sestavený zájezd,výborné ubytování a nadevše skvělé služby průvodkyně. Všem jen doporučuji. Paní Ludmila je velice vzdělaná paní a umí skvěle podat všechny zcela vyčerpávající informace. Zájezd sestavila tak, že opravdu poznáte zemi zcela podrobně, jak op historické stránce tak po novodobé záležitosti. Při výběru zájezdu jsem srovnávala cenu a co je za ní nabídnuto. V této cestovní kanceláři mi to vyšlo nejlépe a neudělala jsem s výběrem chybu. VSEM CESTOVATELUM JEN MOHU NA 100% DOPORUCIT!!!!!!

Vlasta Touš | 16. 11. 2018

děkuji za velmi hezké okamžiky na zájezdu do Izraele a Jordánska,který jsem si nadělil se svými milovanými vnoučaty ke svým narozeninám. Byl jsem s paní Ludmilou již po třetí v této krásné zemi a bylo to super.Paní Tvrdoňová je profík.
Vlasta Touš
Komárov u Hořovic

Mgr. Veronika Toušová | 03. 11. 2018

Dobrý den. Náš poznávací zájezd Krásy Izraele, Jordánska a Palestiny byl náročný, ale velmi obohacující. Nepromarnili jsme ani minutu. Oceňujeme hluboké znalosti a nezdolnou energii paní Ludmily, které bych chtěla tímto jménem naší rodiny poděkovat za zážitky i vlídnost, se kterou se nám po celou dobu trpělivě věnovala. Veronika Toušová

PhDr. Lenka Froulíková | 18. 05. 2018

Dobry den,
rada bych co nejsrdecneji podekovala za krasny zajezd do Jordanska, Izraele a Palestiny. Predcil veskera ma (a predem vysoka) ocekavani! Bezchybna organizace pred zajezdem i behem cestovani, mila atmosfera a uzasna pani Ludmila jako pruvodkyne, pro jejiz encyklopedicke znalosti, klid a smysl pro humor mam jen slova obdivu. Strucne receno - nebylo a neni mozne si prat vice!
Preji _Lipovemu listu_ mnoho stesti do budoucna a jeste jednou dekuji.
PhDr. Lenka Froulikova
Université de Lorraine

Hruzíková Marcela | 09. 05. 2018

Včera jsem se vrátila ze zájezdu do Izraele. Opět bylo vše perfektně připraveno a paní Tvrdoňová byla tou nejlepší organizátorkou a průvodkyní, jakou jsem kdy poznala. Touto cestou jí ještě jednou děkuji a všem, kteří touží vyrazit za poznáním, vřele tuto cestovní kancelář doporučuji.
Na další setkání se již teď těší Marcela Hruzíková

Radka a Michal Pellarovi | 05. 05. 2018

Dobrý den, jsou to již více než 2měsíce, co jsme se vrátili z velmi zajímavého a výborně organizovaného zájezdu do Ománu/jak je ostatně u této CK již obvyklé/. Zájezd neměl chybu, kombinace přírodních a kulturních památek byla velmi příjemná a pobyt/ včetně noclehu/v poušti nezapomenutelný.Pellarovi

Jana Janáková | 13. 04. 2018

Koncem března 2018 jsem byla na týdenním pobytu u Mrtvého moře v Izraeli. Cestovala jsem sama, ale vše bylo díky CK Tilia super. Perfektně popsaná cesta, transfer z letiště v Tel Avivu do letoviska Ejn Bokek, pobyt v hotelu. Z partnerskou cestovní kanceláří CK Tilia jsem byla na výletě v Nazaretu. Jednalo se výlet s se skupinou rusky mluvících klientů, takže jsem viděla pravoslavné kostely v Nazaretu, kde jsem ještě nebyla. Průvodce byl skvělý, prostě vše fungovalo velmi dobře. Ráda bych doporučila individuální pobyt u Mrtvého moře i bez průvodce. CK Tilia má vše velmi dobře zorganizované. Jana Janáková

Eva Pejchalová | 08. 04. 2018

Za poznáním Arabského poloostrova.
Včera jsme doletěli z Arabských Emirátů. Nestihla jsem se na letišti rozloučit s paní průvodkyní Ludmilou. Hlavně jsem jí nestihla moc za vše poděkovat. Poděkovat za to jak se nám věnovala a jak byl zájezd připraven. Nemělo to chybu. Mám srovnání s jinými cestovkami. Musím uznat, že Vaše patří na špičku! Nestihla jsem také poděkovat za trpělivost, kterou měla se mnou co by náruživým kuřákem. Doufám, že mi zdraví a finance dovolí a potkáme se ještě v Izraeli, vážně o něm přemýšlím.
Vděčná cestovatelka Eva Pejchalová

Margita Čermáková | 08. 04. 2018

Zájazd SAE
Dobrý deň, pani Tvrdoňová,
na letisku sme Vás už nezastihli, tak sa chceme aspoň takto poďakovať za pekný a vydarený zájazd. Všetko bolo zorganizované na jednotku a dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií o tejto krajine. Oceňujeme aj Váš prístup ku klientom a trpezlivosť. Budeme so záujmom sledovať Vaše stránky a radi
si z ponuky zase niečo vyberieme. :-) Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám veľa ďalších spokojných klientov. Čermákovci

MVDr. Vétězslav Raška | 03. 03. 2018

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za perfektní organizaci poznávacího zájezdu do Ománu. Z dovolené jsme přijeli nadšeni a plni zážitků, které nás v této kouzelné zemi potkaly. Všem přátelům a známým doporučujeme nejen Vaši cestovní kancelář, ale i tuto úžasnou zemi.
Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a těšíme se na další zajímavé cesty opět s Vámi.

Magda Klepalová | 10. 12. 2017

Děkuji za nezapomenutelnou dovolenou na Sri Lance. Skvělá průvodkyně paní Tvrdoňová je vždy zárukou klidně strávené dovolené se spoustou úžasných zážitků. Ještě jednou díky a hodně štěstí a spokojených klientů i v příštím roce.

Ingrid Mociková | 13. 07. 2017

Dovolenka v Petrohrade- jedna báseň, perfektný program, vynikajúce sprievodkyne a vždy príjemná p. Tvrdoňová - záruka najvyššej kvality poznávacej dovolenky. Doporučujem všetkými desiaimi !!!! Rusi nám hovorili, že sú velmi radi, že po 20 rokoch českí a slovenskí turisti zavítali do ich zeme a majú se čím chváliť. Čistota, poriadok, organizácia na jednotku. Biele noci v Petrohrade stoja za prežitie aspoň raz za život. Dakujem.

Magda Klepalová | 12. 07. 2017

Děkuji za krásné zážitky a skvělou organizaci na zájezdu do Petrohradu. Vždy se na dovolenou s paní Tvrdoňovou moc těším a její cestovní kancelář mohu jen doporučit.

D. Kocarová | 16. 05. 2017

Děkuji paní Ludmile za krásný prožitek dovolené v Izraeli. S CK TILIA jsem byla podruhé a věřím, že to nebylo naposledy.

Miroslava Rudolfova | 13. 05. 2017

Velice obdivují znalosti paní Ludmily o Izraeli. Tento zájezd do Svaté země mi díky ji dál více než četba Bible. Těším se na další zájezd s touto cestovkou a zejména s paní Ludmilou v pořadí již pátý.

Anna Sonnková | 12. 05. 2017

Vážená paní Tvrdoňová,
dnes jsem obdržela opravený _Poutnický certifikát_ a další upomínkové předměty.  Velice Vám za vše děkuji a přiznám se, že jsem tak rychlé vyřízení nečekala.
Dále bychom Vám chtěli vyjádřit svůj obdiv k Vašim znalostem o Svaté zemi, stejně tak i k organizaci zájezdu i ubytování.
Jsme stále plni dojmů a krásné vzpomínky na tento zájezd v nás zůstanou navždy. Rovněž máme velkou radost z obdrženého práva nést titul Jeruzalémského poutníka.
 Rádi se o své zážitky podělíme se svými přáteli a všem Vaši cestovní kancelář Tilia a Vás osobně doporučíme.
Ještě jednou Vám děkuje a vzpomíná
                                                    Karel, Anna a Barbora Sonnkovi z Hradce nad Moravicí

L. Kejla | 11. 05. 2017

Děkujeme za super poznávací zájezd po Izraeli 1. - 8. 5. 2017! Skvělý program, skvělá průvodkyně pí Tvrdoňová.

Petra Kalábová | 25. 04. 2017

Klenoty Arabského poloostrova v termínu 13.4 – 20.4.2017. Opravdu úžasný zážitek!! Moc děkujeme paní Lidušce za opravdu profesionální a velmi lidský přístup, vše jste měla perfektně připravené a dovolená s Vámi byla jedna velká procházka pohádkou. Přeji Vám spoustu spokojených klientů a všem vřele doporučuji. Petra a Jakub Kalábovi.

Zuzana Kuklová a Radim Vařák | 04. 01. 2017

Velké díky za úžasný zájezd do Izraele a Palestiny v termínu 26.12.2016-1.1.2017. Paní Ludmila i pan řidič odvedli super profesionální výkon. Výklad paní Ludmily byl jedinečný. Organizačně vše perfektní. Pohoda a dobrá nálada a jen umocnily příjemné zážitky z této zajímavé země.

Šolarovi | 09. 12. 2016

Osmidenní poznávací zájezd po Izraeli na přelomu října a listopadu 2016 se díky Vašemu vyprávění, paní Liduško, změnil v nádherný příběh Svaté země. Oceňujeme Vaše pojetí zájezdu. Paní Liduško, to nebyl jen bezchybný profesionální výkon průvodce a organizátora zájezdu, to bylo bez přehánění Vámi stvořené umělecké dílo. Nádhera!!! Děkujeme a všem doporučujeme.

Zdeněk Martečík | 03. 12. 2016

Děkujeme paní Tvrdoňové za krásné zážitky při cestování po Srí Lance listopad 2016. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, dozvěděli jsme se spoustu cenných informací nejen z historie, poznali jsme spousty krásných míst, která nám navždy utkví v paměti. Po celou dobu nám přálo krásné počasí.
Paní Ludmile z celého srdce děkujeme a přejeme další a další spokojené cestovatele. Vřele všem její služby doporučujeme je prostě úžasná.

Miroslava | 28. 11. 2016

Zájezd do Ománu, který se uskutečníl 9.-16.11.2016, mě jako obvykle nadchl . Jak už bývá u této cestovní kanceláře pravidlem všechno klapalo, nikde žádný problém. Naopak pohodová a příjemná atmosféra.

Mgr.Jaroslava Švehlová | 05. 11. 2016

Právě jsme se vrátili z nádherné cesty po celém Izraeli s p. Tvrdoňovou v říjnu-listopadu 2016. Náplň zájezdu byla skvěle seřazena s perfektním profesionálním výkladem, kdy byly využity obrovské detailní znalosti nejen historie, ale i hebrejštiny a všechny pověsti a báje související s jednotlivými místy Svaté země. Upřímně velmi děkujeme za krásné zážitky. Jarka

Rudolfová Miroslava | 22. 03. 2016

Děkuji za krásný zájezd do SAE. Moc se mně i dceři líbil. Byl velmi dobře připraven a paní Ludmila byla vždy ochotná a milá. Prostě pohoda a klid.

Lenka a Jiří Sussovi | 10. 01. 2016

Děkujeme mnohokrát paní Tvrdoňové za úžasný a perfektně zorganizovaný zájezd do Izraele v říjnu 2015. Poděkování patří také panu řidiči za bezpečnou jízdu po celém Izraeli. Pokud chcete cestovat s paní Tvrdoňovou kamkoli nikdy vás nezklame. Je profesionální, protě úžasná. Všem doporučujeme !!!!!

Helena Poláková | 31. 12. 2015

Děkuji mnohokrát za krásný zájezd na Srí Lanku.Paní Lidunka Tvrdoňová je profesionální a skvělá průvodkyně zasluhující obdiv. Cestovala jsem s ní již opakovaně a jako již dříve-nezklamala. Ještě jednou díky moc.

MUDr Ingrid Mociková | 08. 12. 2015

Sri Lanka je náročná pro nás Evropany kvůli podnebí,ale paní Ludnmila udělala všechno, aby náš pobyt v listopadu 2015 byl na 5 hvězdiček. Mockrát děkuji a doporučuji všem. Paní Ludmila je průvodkyně, která nikdy nesklame a je zárukou nevyšší kvality.

Prokešovi | 05. 12. 2015

Chtěli jsme poděkovat paní Ludmile Tvrdoňové za nejkrásnější dovolenou v našem životě (Srí Lanka 2015). Obdivovali jsme s jakou profesionalitou a nadhledem řešila různé situace a snažila se vyhovět přáním všech účastníků zájezdu. Děkujeme za nevšední zážitek. Prokešovi

Miroslava Rudolfová | 29. 11. 2015

Děkuji paní Ludmile Tvrdoňové za nadstandartní služby, které pro své klienty na zájezdech poskytuje. Byla jsem s ní poprvé. Dala jsem jsem na intuiici, která mi říkala, že tento zájezd je právě ten, který hledám. Srí lanka mě nadchla a paní Ludmila též.

MUDr.Renáta Bolfíková | 28. 11. 2015

Děkuji paní Tvrdoňové za skvělý zájezd na Srí Lanku 16.11.-26.11.Je opravdu profesionální průvodkyně a umí zvládnout i potížisty, kteří se na zájezdech vyskytnou.Smekám před ní.Cestuji hodně,takže můžu srovnávat a tak skvělou a poctivou průvodkyni jsem ještě nezažila.Moc vám paní Ludmilo děkuji ,Srí Lanka je krásná země a vy jste nás s ní skvěle seznámila

Jaroslav Šimon | 12. 11. 2015

Zájezd do Izraele 22.10.- 29.10. 2015, hlavně zásluhou majitelky CK Tilia , byl perfektní, máme na co vzpomínat.
Ještě jednou paní Tvrdoňové děkujeme.

Hana Zemanová | 02. 11. 2015

Děkuji paní Ludmile Tvrdoňové za naprosto nepřekonatelný zájezd do Izraele. Poukazuji na 100% služby její CK pokud jde o organizaci zájezdu, včetně výběru kvalitních hotelů, a zejména na odborný a fundovaný výklad paní Ludmily po celou dobu zájezdu. Má rozsáhlé znalosti bohaté historie a kultury Izraele, ale i současnosti, ať již jde o jakoukoliv oblast, a dokáže výklad podat záživně a poutavě. V neposlední řadě musím poukázat na empatický a opravdu účinný přístup CK k řešení drobných nesnází, které se občas na každém zájezdě stanou. Když jsem si v Eilatu vzpomněla, že jsem si v Betlémě zapomněla na hotelovém pokoji bundu, dokázala mi paní Ludmila spolu s řidičem autobusu bundu získat zpět, a to za situace, kdy zpočátku arabská pokojská dosti přesvědčivě zapírala, že ji má. CK Tilia nám nabídla opravdu profesionální služby té nejvyšší kvality. Moc děkuji.

Blanka Ledvoňová | 10. 08. 2015

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní zorganizování dovolené u Mrtvého moře.
Byla s Vámi skvělá komunikace, bleskově jste zodpověděla všechny mé dotazy a vše bylo zařízeno na jedničku.
Jordánsko je nádherná země, Mrtvé moře úžasné a v hotelu Kempinski Ishtar se o nás starali perfektně.
Delegát z Amira Tour nám zařídil bezplatné víza, odvezl do hotelu, podal veškeré informace a v den odletu nás na minutu přesně vyzvedl v hotelu. Dvakrát telefonoval, jestli je všechno v pořádku a není nějaký problém.
Ještě se mi nestalo, že by na dovolené nebyl jediný zádrhel, vše bylo opravdu dokonalé.

Radka a Michal Pellarovi | 21. 06. 2015

Od 23.5. do 30.5.2015 jsme absolvovali pohodový zájezd na Maltu a Gozo s paní Ludmilou Tvrdoňovou.Velmi rádi bychom jí poděkovali za výbornou organizaci,silné zážitky z úžasných neolitických památek,dobře vybraný a výborně umístěný hotel a za vstřícnost, s jakou přistupovala k individuálním přáním cestovatelů, z nichž většina s ní jezdí opakovaně.

Drahomíra a Tomáš Hrbkovi | 05. 06. 2015

S paní Ludmilou Tvrdoňovou (CK Tilia) jsme letos jeli na poznávací zájezd už potřetí. Volili jsme tuto cestovní kancelář, protože je od prvního kontaktu spolehlivá a snadno přístupná v komunikaci. To se ukázalo i při letošním zájezdu na Maltu. V jeho průběhu vše odpovídalo programu, služby souhlasily s inzerovanými údaji. Paní Tvrdoňová na místě zajišťovala i program nad plán zájezdu. Hodnotíme rovněž individuální přístup ke klientům a jejich potřebám

Ing. Stanislav Michalík | 04. 06. 2015

Děkuji pani Tvrdoňové, majitelce CK Tilia za jeden z mých nejkrásnějších zážitků. Cesta do Izraele překonala všechna očekávání. Perfektní organizace, odborná fundovanost, náplň, vše klapalo jak švýcarské hodinky!!
Dle nálady všech účastniků našeho zájezdu usuzuji, že se podobně cítili všichni.
Paní Tvrdoňová ještě jednou díky!!!

Marcela a Zdeněk Pscheidtovi | 11. 05. 2015

Děkujeme za bezchybný poznávací zájezd do Izraele a Jordánska pořádaný vaší cestovní kanceláří Tilia (pí Tvrdoňová) v druhé polovině dubna 2015. Byl to zatím náš nejlepší zážitek při poznávání jiných zemí.

Marcela a Zdeněk PscheidtoviJana Janáková | 27. 04. 2015

S CK Tilia jsem navštívila Izrael. Paní Tvrdoňová nám poskytla nejen informace o historii této nádherné země, ale dozvěděli jsme se řadu věcí i ze současného života této země. Zájezd byl úžasný, plný zážitků, perfektně připravený a organizovaný. Doporučuji všem, kdo mají zájem Izrael přidat do svého cestovatelského deníku.


Ing. Lubica Dobolyová | 27. 04. 2015

Ešte raz Vám chcem poďakovať za krásnu dovolenku. Veľmi to bolo pekné a tie Vaše informácie, boli úplne úžasné. Starali ste sa o nás tak, ako sa o mňa na dovolenke ešte nikto nestaral. A samozrejme Eli bol tiež fantastický.
Účastníci zájazdu boli všetko veľmi príjemní ľudia a samozrejme sa tam nadviazali aj priateľstvá, hádam budú pokračovať aj v budúcnosti.

Mudr.Karel Moses | 08. 11. 2014

Zúčastnili jsme se ve dnech 22.-30.2014 poznávací cesty do
Izraele s CK TILIA.Ochotně jsme se podřídili profesionálně
sděleným pravidlům platných v neklidné oblasti.Doufáme že i
naše spolupráce dovolila zajistit více než 100% splnění itineráře.Přestože jsem se snažil dopředu si nastudovat historii Izraele, musím potvrdit aktuálni podání obrovského množství informací.Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

ing. Vratislav Krejčí | 05. 11. 2014

Každý zájezd, má-li být úspěšný, tak musí splňovat určité podmínky. Snažil jsem se tyto podmínky seřadit podle důležitosti, ale dalo by se o pořadí ještě polemizovat. Tak tedy 1/ Dobrý záměr, výborný plán a itinerář cesty. 2/ Schopná a věci znalá průvodkyně. 3/ Dobrá organizace. 4/ Dobré počasí. 5/ Dobré, až luxusní ubytování a strava. 6/ Inteligentní a ukáznění účastníci zájezdu.7/ Alespoň troška štěstíčka. Nevím, čím jsme si to zasloužili, v našem případě byly všechny tyto podmínky perfektně splněny. Z toho jednoznačně plyne, že náš zájezd byl mimořádně zdařilý - nezapomenutelně krásný. Ale teď už jen k bodu 2/. Hodně jsem toho procestoval, nejdál jsem byl až v Singapuru, zažil jsem mnoho průvodců a průvodkyň, ale milá paní Liduško - váš projev, váš výkon, byl vynikající.

Dagmar Makovcová | 16. 09. 2014

Dobrý den paní Tvrdoňová,
vrátili jsme se z plavby po řece Lot velice spokojeni. Řeka Lot je neskutečně krásná, navíc bylo pěkné počasí.
Tuto plavbu můžeme vřele doporučit, tohle se musí líbit opravdu každému.
Chtěla bych Vám poděkovat za organizaci naší báječné dovolené. I rentování lodi proběhlo bez problémů.
Děkuje a zdraví Makovcová Dagmar

Pecnovi | 09. 06. 2014

Dobrý den, velmi děkujeme za krásný zájezd na Srí Lanku v období 6.5.-18.5.2014. Tento zájezd byl fantastický - úžasně naplánován, na vše bylo dost času a přitom jsme jím ani neplýtvali. Nenalezli jsme jedinou chybičku. Paní Tvrdoňová je ve svém oboru opravdu profesionál, pro své klienty udělá maximum a její lidský přístup je obdivuhodný.Moc děkujeme a doufáme, že ve své práci bude i nadále pokračovat a naplní dovolenkové sny spoustě dalších vděčných klientů. Manželé Pecnovi

Jana Klírová | 03. 06. 2014

Chtěli bychom Vám poděkovat za zajištění manželovy dovolené u Mrtvého moře. Všechno klaplo, včetně počasí a manžel byl s pobytem velmi spokojen. Těším se na další spolupráci, Jana Klírová

Jana Tkadlecová | 23. 05. 2014

Dobrý den,
chceme poděkovat za zájezd Izrael-velký poznávací okruh 24.4.-1.5.2014,zakoupený v CK Rialto,který pořádala CK Tilia. Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme profesionální úroveň zájezdu ,znalosti jazyků,historie a života v navštívené zemi a také ochotu a slušnost paní průvodkyně Ludmily Tvrdoňové ke všem účastníkům zájezdu.
manželé Tkadlecovi

MUDr. Marta Hotová | 04. 05. 2014

Vážená paní Tvrdoňová,velmi srdečně Vás zdravím a ještě jednou Vám děkuji za překrásný zájezd. Cestování je mým koníčkem a tak mám již celkem dost zkušeností s tím, jak může být zájezd připraven a jak má vypadat po stránce odborné i organizační. Jste jednička ! Mějte se hezky .MUDr. Marta Hotová

martinek stanislav | 23. 01. 2014

Absolvoval jsem vánoční okruh Izraelem a Jordánskem mezi svátky. Vždy jsem chtěl tyto země navštívit, ale po tomto zájezdu jsem byl nadšen. Děkuji p. Tvrdoňové za nevyčerpatelnou studnici vědomostí o těchto zemích a její profesionální přístup. Všem doporučuji vřele tuto cestovní kancelář. ještě jednou moc díků.

Eva Fuchsová | 05. 01. 2014

Dobrý den, vrátili jsme se z poznávacího zájezdu Izraele a Jordánska. Byl to náš první zájezd tohoto tipu. Zájezd předčil naše očekávání díky úžasným znalostem, dobré organizaci, lidskému přístupu a poutavému vyprávění paní L. Tvrdoňové, která se nám po celou dobu intenzivně věnovala. Její zájezdy můžeme vřele doporučit a ještě jednou mnohokrát děkujeme za krásný, netradiční vánoční týden. Eva a Tomáš Fuchsovi.

Jana K. | 04. 12. 2013

Děkuji za krásnou dovolenou na Srí Lance v listopadu 2013. Perfektní organizace zájezdu, znalá, příjemná průvodkyně. Je to nádherný ostrov plný zeleně, klidu a pohody. Zájezd s touto cestovní kanceláří mohu jen doporučit. Ještě jednou díky.

Zdena | 30. 11. 2013

Ještě jednou velice děkuji za překrásné zážitky ,které dokázala paní Tvrdoňová skvělým výběrem míst na Srí Lance nabídnout a prezentovat .Především ale děkuji za její profesionální a hlavně lidský přístup k nám klientům. Vždy se z jejich zájezdů vracím nesmírně obohacena a hlavně psychicky odpočinuta. Uvědomuji si, že je to z velké míry její zásluha, protože dokážete navodit nesmírně příjemnou atmosféru.

Ingrid | 06. 11. 2013

Po absolvovaní poznávacieho zajazdu Izraela s navštevou aj jordánskej Petry sa chcem poďakovať p, Tvrdoňovej za nezapomenutelné zážitky. Venovala sa nám s nadšením historika, znalca Biblie, Koranu, Talmudu a Tory, navyše aj rimskej doby. Poznávanie Svatej zeme bolo a je náročné, ale sprievodné slovo a zážitky vrchovato vyvážili námahu. Nelutujem, vyslovujem najvyššiu pochvalu a všetkým potencionálnym zaujemcom odporúčam, najdete tam všetko od prehistorického Jericha až po moderný Tel Aviv. Cena zajazdu bola akceptovatelná a program zajazdu daleko prevyšoval ekonomický aspekt výletu. Ešte raz, velká vďaka p Tvrdoňová.
Ingrid

Hela | 01. 11. 2013

Dobrý den, ráda bych moc poděkovala p. Lidunce Tvrdoňové za snad nejkrásnější dovolenou, jakou si člověk může přát. Jednalo se o zájezd do Izraele s návštěvou Petry. Zájezd byl výtečně koncipován, průvodkyní byla sama majitelka CK Tilia p. Lidunka Tvrdoňová, která se nám všem po celou dobu intenzivně věnovala, byla vždy velmi milá , vstřícná se znalostmi hodnými obdivu a i s neuvěřitelně lidským přístupem. Jěště jednou mnohokrát děkuji, a jistě jsem s vámi necestovala naposledy.
Helena .

Přidat referenci

Jméno:
Email:
Reference:
Hodnocení:

Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Internetová cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11
625 00 Brno
Česká republika
Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313 a 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
http://www.ck-tilia.cz
 
 
V důsledku koronavirových opatření a následných ekonomických dopadů zrušila cestovní kancelář kamennou provozovnu v centru Brna a pracuje v režimu home office. Jsme Vám k dispozici na telefonu a na internetu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00, v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00. Pokud se chcete sejít k jednání, domluvíme si schůzku v některé z kaváren v centru Brna.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim