Respirační nemoci

Léčba respiračních nemocí.

Výsledkem nejvyššího atmosferického tlaku (800 mm/Hg) na Zemi je vzduch obohacený kyslíkem až o 6 - 8 %. Spolu se suchým neznečistěným ovzduším prostým alergenů, příjemnými teplotami a nízkými srážkami nabízí oblast Mrtvého moře v mnoha případech jednoduchý způsob, jak zlepšit oxygenaci pacienta bez závislosti na podpůrném zařízení. Pro pacienty s pokročilými plicními chorobami pobyt u Mrtvého moře od od jednoho do tří týdnů podstatně zlepšuje úroveň okysličení tepen, fyzický výkon a pulzní oximetrii. Pacienti získají velký stupeň nezávislosti tím, že mají 24 hodin denně zaručen vzduch obohacený kyslíkem a nejsou závislí na kyslíkových přístrojích.

Cystická fibróza (CF)

Zkušenosti s pobyty CF pacientů u Mrtvého moře začaly poté, co pokusná skupina 73 pacientů z Evropy strávila tři týdny v tzv. "zimním táboře" u Mrtvého moře. Skupina byla pečlivě sledována a posuzovány jak objektivní tak i subjektivní výsledky. Kromě významného zlepšení nasycení kyslíkem a zlepšení funkce plic, bylo zjištěno i subjektivní zlepšení života pacientů. Sluneční svit u Mrtvého moře a příjemné klima utváří příznivé léčebné prostředí. Je to patrné především v zimě, kdy teploty v Evropě klesají.

Materiál připraven s použitím podkladů vydaných Dead Sea Medical Research Center.


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Cestovní kancelář TILIA
Poštovská 4h, pasáž Alfa - galerie
602 00 Brno
Česká republika
Telefon:  542 218 499
Mobil: 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
www.ck-tilia.cz
Kancelář je  otevřena od pondělí do čtvrtka od 13 do 17 hodin, v pátek od 10 do 12 a od 13 do 15 hodin. Pokud nejsme přítomni, volejte call centrum  602 627 290.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim