Revmatické choroby

Revmatoidní artritida, psoriatická artritida, Bechtěrevova nemoc, osteoartritida, nemoci páteře.

Balneoterapie revmatických chorob

Revmatické choroby se u Mrtvého moře léčí koupáním v mořské vodě, koupáním v termominerálních pramenech a aplikacemi léčivého bahna.

Teplé podnebí, velký počet slunečních dnů (až 330 v roce), nízká relativní vlhkost a vysoký atmosferický tlak, vzduch bohatý na kyslík, atmosféra nasycená brómem a koupání ve vodě, která silně nadnáší, jsou hlavními faktory, které přispívají k úspěšné léčbě revmatických onemocnění.

Existuje zhruba sto různých artritických nemocí, jen málo z nich je dědičných. Nejrozšířenějšími artritickými nemocemi jsou degenerativní a zánětlivé nemoci. Původ mnohých je nejasný.

Hlavní výhodou balneoterapie ve srovnání s jinými léčebnými metodami je to, že nemá téměř žádné vedlejší účinky. Je nutné sdělit, že balneoterapie většinu pacientů nevyléčí, ale přinese trpícím velkou úlevu a zbaví je mnohdy potíží na dlouhé měsíce. Doporučená délka pobytu je 2 až 3 týdny, ale i kratší pobyty byly účinné.

Materiál připraven s použitím podkladů vydaných Dead Sea Medical Research Center.


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Internetová cestovní kancelář TILIA
U Hřiště 196/11
625 00 Brno
Česká republika
Telefon: 530 311 708
Mobil: 602 851 313 a 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
http://www.ck-tilia.cz
 
 
V důsledku koronavirových opatření a následných ekonomických dopadů zrušila cestovní kancelář kamennou provozovnu v centru Brna a pracuje v režimu home office. Jsme Vám k dispozici na telefonu a na internetu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00, v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00. Pokud se chcete sejít k jednání, domluvíme si schůzku v některé z kaváren v centru Brna.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim