Revmatické choroby

Revmatoidní artritida, psoriatická artritida, Bechtěrevova nemoc, osteoartritida, nemoci páteře.

Balneoterapie revmatických chorob

Revmatické choroby se u Mrtvého moře léčí koupáním v mořské vodě, koupáním v termominerálních pramenech a aplikacemi léčivého bahna.

Teplé podnebí, velký počet slunečních dnů (až 330 v roce), nízká relativní vlhkost a vysoký atmosferický tlak, vzduch bohatý na kyslík, atmosféra nasycená brómem a koupání ve vodě, která silně nadnáší, jsou hlavními faktory, které přispívají k úspěšné léčbě revmatických onemocnění.

Existuje zhruba sto různých artritických nemocí, jen málo z nich je dědičných. Nejrozšířenějšími artritickými nemocemi jsou degenerativní a zánětlivé nemoci. Původ mnohých je nejasný.

Hlavní výhodou balneoterapie ve srovnání s jinými léčebnými metodami je to, že nemá téměř žádné vedlejší účinky. Je nutné sdělit, že balneoterapie většinu pacientů nevyléčí, ale přinese trpícím velkou úlevu a zbaví je mnohdy potíží na dlouhé měsíce. Doporučená délka pobytu je 2 až 3 týdny, ale i kratší pobyty byly účinné.

Materiál připraven s použitím podkladů vydaných Dead Sea Medical Research Center.


Reference - ohlasy klientů

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Odhlášení

KONTAKT:

Cestovní kancelář TILIA
Poštovská 4h, pasáž Alfa - galerie
602 00 Brno
Česká republika
Telefon:  542 218 499
Mobil: 602 627 290
E-mail: tiliack-tilia.cz
www.ck-tilia.cz
Kancelář je  otevřena od pondělí do čtvrtka od 13 do 17 hodin, v pátek od 10 do 12 a od 13 do 15 hodin. Pokud nejsme přítomni, volejte call centrum  602 627 290.
Další kontaktní informace
Cestovní kancelář TILIA

GOparking - parkování u letiště
Click2claim